JCP4012T0312
XP PowerXP Power
JCP4012T0312 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: JCP4012T0312
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 3.3V +/-12V
listoch: JCP4012T0312.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
6 pcs
  • správa
Špecifikácie JCP4012T0312
Číslo dielu JCP4012T0312 Výrobca XP Power
popis DC DC CONVERTER 3.3V +/-12V Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 1151 pcs Dátový hárok JCP4012T0312.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -12V
Napätie - výstup 2 12V Napätie - výstup 1 3.3V
Napätie - Izolácia 1.5kV Napätie - vstup (min) 9V
Napätie - vstup (Max) 18V typ Isolated Module
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm)
séria JCP Výkon (watty) 29W
Balík / puzdro 9-DIP Module Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C (With Derating)
Počet výstupov 3 Typ montáže Through Hole
Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks Vlastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
efektívnosť 88% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 3 Output 3.3V 12V -12V 6A, 400mA, 400mA 9V - 18V Input
Prúd - výstup (Max) 6A, 400mA, 400mA aplikácia ITE (Commercial)