JCA0612S15
XP PowerXP Power
JCA0612S15 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: JCA0612S15
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 15V 6W
listoch: JCA0612S15.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
16 pcs
  • správa
Špecifikácie JCA0612S15
Číslo dielu JCA0612S15 Výrobca XP Power
popis DC DC CONVERTER 15V 6W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3137 pcs Dátový hárok JCA0612S15.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 15V Napätie - Izolácia 1.5kV
Napätie - vstup (min) 9V Napätie - vstup (Max) 18V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 1.00" L x 0.80" W x 0.39" H (25.4mm x 20.3mm x 10.0mm)
séria JCA Výkon (watty) 6W
obal Tube Balík / puzdro 24-DIP Module, 7 Leads
Ostatné mená 1470-1752-5 Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti OCP, OVP, SCP, UVLO
efektívnosť 85% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 400mA 9V - 18V Input
Prúd - výstup (Max) 400mA aplikácia ITE (Commercial)