JCA0324S12
XP PowerXP Power
JCA0324S12 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: JCA0324S12
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 12V 3W
listoch: JCA0324S12.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie JCA0324S12
Číslo dielu JCA0324S12 Výrobca XP Power
popis DC DC CONVERTER 12V 3W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5533 pcs Dátový hárok JCA0324S12.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 12V Napätie - Izolácia 1.5kV
Napätie - vstup (min) 18V Napätie - vstup (Max) 36V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 1.00" L x 0.80" W x 0.39" H (25.4mm x 20.3mm x 10.0mm)
séria JCA Výkon (watty) 3W
obal Tube Balík / puzdro 24-DIP Module, 7 Leads
Ostatné mená 1470-1703-5 Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti OCP, OVP, SCP, UVLO
efektívnosť 77% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 260mA 18V - 36V Input
Prúd - výstup (Max) 260mA aplikácia ITE (Commercial)