JAH0212S24
XP PowerXP Power
JAH0212S24 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: JAH0212S24
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 24V 2W
listoch: JAH0212S24.pdf
  • správa
Špecifikácie JAH0212S24
Číslo dielu JAH0212S24 Výrobca XP Power
popis DC DC CONVERTER 24V 2W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 6969 pcs Dátový hárok JAH0212S24.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 24V Napätie - Izolácia 1kV
Napätie - vstup (min) 10.8V Napätie - vstup (Max) 13.2V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
séria JAH Výkon (watty) 2W
obal Tube Balík / puzdro 24-DIP Module, 12 Leads
Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C Počet výstupov 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti SCP, UVLO efektívnosť 65%
Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 83mA 10.8V - 13.2V Input Prúd - výstup (Max) 83mA