ISU0224S15
XP PowerXP Power
ISU0224S15 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ISU0224S15
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 15V 2W
listoch: ISU0224S15.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10 pcs
  • správa
Špecifikácie ISU0224S15
Číslo dielu ISU0224S15 Výrobca XP Power
popis DC DC CONVERTER 15V 2W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4893 pcs Dátový hárok ISU0224S15.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 15V
Napätie - Izolácia 1500V Napätie - vstup (min) 9V
Napätie - vstup (Max) 36V typ Isolated Module
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.75" L x 0.59" W x 0.34" H (19.1mm x 15.0mm x 8.6mm)
séria ISU02 Výkon (watty) 2W
Balík / puzdro 14-SMD Module, 7 Leads, Gull Wing Prevádzková teplota -40°C ~ 95°C (With Derating)
Počet výstupov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti Remote On/Off, SCP
efektívnosť 82% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 134mA 9V - 36V Input
Prúd - výstup (Max) 134mA aplikácia ITE (Commercial)