ISC0348S24
XP PowerXP Power
ISC0348S24 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ISC0348S24
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 24V 3W
listoch: ISC0348S24.pdf
Stav RoHs Bez olova / Vyžiadanie overenia zásob
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie ISC0348S24
Číslo dielu ISC0348S24 Výrobca XP Power
popis DC DC CONVERTER 24V 3W Stav voľného vodiča / RoHS Bez olova / Vyžiadanie overenia zásob
Dostupné množstvo 5488 pcs Dátový hárok ISC0348S24.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 24V Napätie - Izolácia 1.5kV
Napätie - vstup (min) 18V Napätie - vstup (Max) 75V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 0.94" L x 0.54" W x 0.31" H (24.0mm x 13.7mm x 8.0mm)
séria ISC03 Výkon (watty) 3W
obal Bulk Balík / puzdro 16-SMD Module, 7 Leads, Gull Wing
Ostatné mená 1470-3904
ISC0348S24-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 2 (1 Year) Výrobca štandardná doba výroby 13 Weeks
efektívnosť 80% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 125mA 18V - 75V Input
Prúd - výstup (Max) 125mA Ovládacie funkcie Enable, Active High