IHL0224S3V3
XP PowerXP Power
IHL0224S3V3 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: IHL0224S3V3
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 3.3V 2W
listoch: IHL0224S3V3.pdf
  • správa
Špecifikácie IHL0224S3V3
Číslo dielu IHL0224S3V3 Výrobca XP Power
popis DC DC CONVERTER 3.3V 2W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 13121 pcs Dátový hárok IHL0224S3V3.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 3.3V Napätie - Izolácia 5.2kV
Napätie - vstup (min) 21.6V Napätie - vstup (Max) 26.4V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 0.77" L x 0.39" W x 0.37" H (19.5mm x 10.0mm x 9.5mm)
séria IHL02 Výkon (watty) 2W
obal Tube Balík / puzdro 7-SIP Module, 4 Leads
Ostatné mená 1470-3858 Prevádzková teplota -40°C ~ 95°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti SCP
efektívnosť 73% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 500mA 21.6V - 26.4V Input
Prúd - výstup (Max) 500mA aplikácia ITE (Commercial)