IHL0212D1509
XP PowerXP Power
IHL0212D1509 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: IHL0212D1509
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 15V -9V 2W
listoch: IHL0212D1509.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie IHL0212D1509
Číslo dielu IHL0212D1509 Výrobca XP Power
popis DC DC CONVERTER 15V -9V 2W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 13719 pcs Dátový hárok IHL0212D1509.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -9V
Napätie - výstup 1 15V Napätie - Izolácia 5.2kV
Napätie - vstup (min) 10.8V Napätie - vstup (Max) 13.2V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 0.77" L x 0.39" W x 0.37" H (19.5mm x 10.0mm x 9.5mm)
séria IHL02 Výkon (watty) 2W
obal Tube Balík / puzdro 7-SIP Module, 5 Leads
Ostatné mená 1470-3847 Prevádzková teplota -40°C ~ 95°C
Počet výstupov 2 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti SCP
efektívnosť 80% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -9V 66.7mA, 111mA 10.8V - 13.2V Input
Prúd - výstup (Max) 66.7mA, 111mA aplikácia ITE (Commercial)