IEU0224D15
XP PowerXP Power
IEU0224D15 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: IEU0224D15
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER +/-15V 2W
listoch: IEU0224D15.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie IEU0224D15
Číslo dielu IEU0224D15 Výrobca XP Power
popis DC DC CONVERTER +/-15V 2W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5926 pcs Dátový hárok IEU0224D15.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -15V
Napätie - výstup 1 15V Napätie - Izolácia 1.5kV
Napätie - vstup (min) 18V Napätie - vstup (Max) 36V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 0.55" L x 0.55" W x 0.31" H (14.0mm x 14.0mm x 8.0mm)
séria IEU02 Výkon (watty) 2W
obal Tube Balík / puzdro 8-DIP Module, 5 Leads
Ostatné mená 1470-3603 Prevádzková teplota -40°C ~ 95°C (With Derating)
Počet výstupov 2 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti OCP, SCP
efektívnosť 86% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 67mA, 67mA 18V - 36V Input
Prúd - výstup (Max) 67mA, 67mA aplikácia ITE (Commercial)