ICZ0912D12
XP PowerXP Power
ICZ0912D12 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ICZ0912D12
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER +/-12V 9W
listoch: ICZ0912D12.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie ICZ0912D12
Číslo dielu ICZ0912D12 Výrobca XP Power
popis DC DC CONVERTER +/-12V 9W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4067 pcs Dátový hárok ICZ0912D12.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 -12V Napätie - výstup 1 12V
Napätie - Izolácia 1.6kV Napätie - vstup (min) 9V
Napätie - vstup (Max) 18V typ Isolated Module
Balík dodávateľov zariadení 12-SIP Veľkosť / rozmer 0.86" L x 0.38" W x 0.44" H (21.8mm x 9.6mm x 11.2mm)
séria ICZ Výkon (watty) 9W
Balík / puzdro 12-SIP Module, 6 Leads Ostatné mená 1470-4212
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C (With Derating) Počet výstupov 2
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti Remote On/Off, OCP, SCP, UVLO efektívnosť 88%
Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 375mA, 375mA 9V - 18V Input Prúd - výstup (Max) 375mA, 375mA