ICH15048S2V5N
XP PowerXP Power
ICH15048S2V5N Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ICH15048S2V5N
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 2.5V 150W
listoch: ICH15048S2V5N.pdf
  • správa
Špecifikácie ICH15048S2V5N
Číslo dielu ICH15048S2V5N Výrobca XP Power
popis DC DC CONVERTER 2.5V 150W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5792 pcs Dátový hárok ICH15048S2V5N.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 2.5V
Napätie - Izolácia 1500V Napätie - vstup (min) -
Napätie - vstup (Max) - typ Isolated Module
Balík dodávateľov zariadení Half Brick Veľkosť / rozmer 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
séria ICH obal -
Balík / puzdro Half Brick Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C (With Derating)
Počet výstupov 1 Typ montáže Through Hole
Vlastnosti Remote On/Off, OTP, OVP, SCP, UVLO efektívnosť -
Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2.5V Prúd - výstup (Max) -