ICH10048WS12N
XP PowerXP Power
ICH10048WS12N Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ICH10048WS12N
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 12V 100W
listoch: ICH10048WS12N.pdf
  • správa
Špecifikácie ICH10048WS12N
Číslo dielu ICH10048WS12N Výrobca XP Power
popis DC DC CONVERTER 12V 100W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4312 pcs Dátový hárok ICH10048WS12N.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 12V
Napätie - Izolácia 1500V Napätie - vstup (min) 18V
Napätie - vstup (Max) 75V typ Isolated Module
Balík dodávateľov zariadení Half Brick Veľkosť / rozmer 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
séria ICH Výkon (watty) 100W
obal - Balík / puzdro Half Brick
Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C (With Derating) Počet výstupov 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti Remote On/Off, OTP, OVP, SCP, UVLO
efektívnosť 86% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 8.3A 18V - 75V Input
Prúd - výstup (Max) 8.3A Ovládacie funkcie Enable, Active Low
aplikácia ITE (Commercial)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
ICH10048WS3V3
ICH10048WS3V3
výrobcovia: XP Power
popis: DC DC CONVERTER 3.3V 100W
Skladom: 760 pcs
Stiahnuť ▼: ICH10048WS3V3.pdf
RFQ
ICH10048WS24N
ICH10048WS24N
výrobcovia: XP Power
popis: DC DC CONVERTER 24V 100W
Skladom: 5570 pcs
Stiahnuť ▼: ICH10048WS24N.pdf
RFQ
ICH10048WS12
ICH10048WS12
popis: DC DC CONVERTER 12V 100W