ICH10024WS12N
XP PowerXP Power
ICH10024WS12N Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ICH10024WS12N
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 12V 100W
listoch: ICH10024WS12N.pdf
  • správa
Špecifikácie ICH10024WS12N
Číslo dielu ICH10024WS12N Výrobca XP Power
popis DC DC CONVERTER 12V 100W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5673 pcs Dátový hárok ICH10024WS12N.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 12V
Napätie - Izolácia 1500V Napätie - vstup (min) 9V
Napätie - vstup (Max) 36V typ Isolated Module
Balík dodávateľov zariadení Half Brick Veľkosť / rozmer 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
séria ICH Výkon (watty) 100W
obal - Balík / puzdro Half Brick
Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C (With Derating) Počet výstupov 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti Remote On/Off, OTP, OVP, SCP, UVLO
efektívnosť 85% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 8.3A 9V - 36V Input
Prúd - výstup (Max) 8.3A Ovládacie funkcie Enable, Active Low