ICH10024S12
XP PowerXP Power
ICH10024S12 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ICH10024S12
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 12V 100W
listoch: ICH10024S12.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie ICH10024S12
Číslo dielu ICH10024S12 Výrobca XP Power
popis DC DC CONVERTER 12V 100W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1262 pcs Dátový hárok ICH10024S12.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 12V Napätie - Izolácia 1.5kV
Napätie - vstup (min) 18V Napätie - vstup (Max) 36V
typ Isolated Module Veľkosť / rozmer 2.40" L x 2.28" W x 0.50" H (61.0mm x 57.9mm x 12.7mm)
séria ICH Výkon (watty) 100W
obal Box Balík / puzdro 9-DIP Module
Ostatné mená 1470-4318
ICH10024S12-ND
Prevádzková teplota -40°C ~ 100°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti Remote On/Off, OVP, SCP
efektívnosť 85% Detailný popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 8.3A 18V - 36V Input
Prúd - výstup (Max) 8.3A Ovládacie funkcie Enable, Active High