GCU500PS36-EF
XP PowerXP Power
GCU500PS36-EF Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: GCU500PS36-EF
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu AC-DC U CHANNEL PSU, 500W, IND+M
listoch: GCU500PS36-EF.pdf
Stav RoHs Bezolovnatý / V súlade RoHS
Stav zásob 601 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 601 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • správa
Špecifikácie GCU500PS36-EF
Číslo dielu GCU500PS36-EF Výrobca XP Power
popis AC-DC U CHANNEL PSU, 500W, IND+M Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 601 pcs Dátový hárok GCU500PS36-EF.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 36V
Napätie - Izolácia 4kV Napätie - vstup 80 ~ 264 VAC
typ Open Frame Veľkosť / rozmer 7.56" L x 3.30" W x 1.64" H (192.0mm x 83.8mm x 41.8mm)
séria GCU500 Výkon (watty) 248W (500W Forced Air)
Ostatné mená 1470-4507 Prevádzková teplota -40°C ~ 70°C (With Derating)
Počet výstupov 1 Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Minimálny požadovaný náklad No
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti Remote On/Off, Standby Output, Universal Input efektívnosť 92%
Detailný popis Open Frame AC DC Converter 1 Output 36V 6.9A 80 ~ 264 VAC Input Prúd - výstup (Max) 6.9A