EMA212PS24
XP PowerXP Power
EMA212PS24 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: EMA212PS24
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu AC/DC CONVERTER 24V 212W
listoch: EMA212PS24.pdf
Stav zásob 557 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 557 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie EMA212PS24
Číslo dielu EMA212PS24 Výrobca XP Power
popis AC/DC CONVERTER 24V 212W Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 557 pcs Dátový hárok EMA212PS24.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 24V
Napätie - Izolácia 3000V Napätie - vstup 90 ~ 264 VAC
typ Open Frame Veľkosť / rozmer 5.00" L x 3.00" W x 1.22" H (127.0mm x 76.2mm x 31.0mm)
séria * Prevádzková teplota -10°C ~ 70°C (With Derating)
Počet výstupov 1 Typ montáže Chassis Mount
Minimálny požadovaný náklad No Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
efektívnosť 88% Detailný popis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 8.3A 90 ~ 264 VAC Input
Prúd - výstup (Max) 8.3A schválenie -