ECP40US24
XP PowerXP Power
ECP40US24 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ECP40US24
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu AC/DC CONVERTER 24V 40W
listoch: ECP40US24.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie ECP40US24
Číslo dielu ECP40US24 Výrobca XP Power
popis AC/DC CONVERTER 24V 40W Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 2590 pcs Dátový hárok ECP40US24.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 24V
Napätie - Izolácia 4000V Napätie - vstup 85 ~ 264 VAC
typ Open Frame Veľkosť / rozmer 3.00" L x 2.00" W x 0.91" H (76.2mm x 50.8mm x 23.1mm)
séria ECP Výkon (watty) 40W
Prevádzková teplota -10°C ~ 70°C (With Derating) Počet výstupov 1
Typ montáže Chassis Mount Minimálny požadovaný náklad No
Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks Vlastnosti PFC, Universal Input
efektívnosť 90% Detailný popis Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 1.67A 85 ~ 264 VAC Input
Prúd - výstup (Max) 1.67A schválenie -