ECE40US48
XP PowerXP Power
ECE40US48 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ECE40US48
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu AC/DC CONVERTER 48V 40W
listoch: ECE40US48.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie ECE40US48
Číslo dielu ECE40US48 Výrobca XP Power
popis AC/DC CONVERTER 48V 40W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1852 pcs Dátový hárok ECE40US48.pdf
závažia 0.331 lb (150.14g) Napätie - výstup 4 -
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 48V Napätie - vstup 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC
typ Enclosed Veľkosť / rozmer 3.10" L x 1.50" W x 1.10" H (78.7mm x 38.1mm x 27.9mm)
séria ECE Výkon (watty) 40W
Balík / puzdro 4-DIP Module Ostatné mená 1470-1146
Prevádzková teplota -25°C ~ 70°C (With Derating) Počet výstupov 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Regulácia zaťaženia ±1%
Regulácia riadkov ±0.5% Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti OVP, SCP efektívnosť 86%
Detailný popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 830mA 85 ~ 264 VAC, 120 ~ 370 VDC Input Prúd - výstup (Max) 830mA
schválenie CSA, cUL, EN, UL aplikácia ITE (Commercial)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
ECE40US24
ECE40US24
výrobcovia: XP Power
popis: AC/DC CONVERTER 24V 40W
Skladom: 1745 pcs
Stiahnuť ▼: ECE40US24.pdf
RFQ
ECE40US15
ECE40US15
výrobcovia: XP Power
popis: AC/DC CONVERTER 15V 40W
Skladom: 1947 pcs
Stiahnuť ▼: ECE40US15.pdf
RFQ
ECE60 DIN CLIP
ECE60 DIN CLIP
popis: DIN RAIL CLIP FOR ECE60 DIN RAIL
Stiahnuť ▼: ECE60 DIN CLIP.pdf
ECE60US03-SD
ECE60US03-SD
popis: AC/DC CONVERTER 3.3V 33W
Stiahnuť ▼: ECE60US03-SD.pdf
ECE40US48-SD
ECE40US48-SD
popis: AC/DC CONVERTER 48V 40W