DTE4048S48-D
XP PowerXP Power
DTE4048S48-D Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DTE4048S48-D
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu DC/DC CONVERTER 48V 40W
listoch: DTE4048S48-D.pdf
  • správa
Špecifikácie DTE4048S48-D
Číslo dielu DTE4048S48-D Výrobca XP Power
popis DC/DC CONVERTER 48V 40W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1300 pcs Dátový hárok DTE4048S48-D.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 48V
Napätie - vstup (min) 18V Napätie - vstup (Max) 75V
typ Enclosed Veľkosť / rozmer 4.41" L x 2.51" W x 1.01" H (112.0mm x 63.8mm x 25.6mm)
séria DTE40 Výkon (watty) 40W
obal Bulk Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C
Počet výstupov 1 Typ montáže DIN Rail
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
efektívnosť 90% Prúd - výstup (Max) 835mA