DTE4024S5V1
XP PowerXP Power
DTE4024S5V1 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DTE4024S5V1
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu DC/DC CONVERTER 5.1V 40W
listoch: DTE4024S5V1.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie DTE4024S5V1
Číslo dielu DTE4024S5V1 Výrobca XP Power
popis DC/DC CONVERTER 5.1V 40W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1649 pcs Dátový hárok DTE4024S5V1.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 5.1V
Napätie - vstup (min) 9V Napätie - vstup (Max) 36V
typ Enclosed Veľkosť / rozmer 4.41" L x 2.51" W x 1.01" H (112.0mm x 63.8mm x 25.6mm)
séria DTE40 Výkon (watty) 40W
obal Bulk Ostatné mená 1470-3364
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Počet výstupov 1
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
efektívnosť 90% Prúd - výstup (Max) 8A