DTE2048S5V1
XP PowerXP Power
DTE2048S5V1 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DTE2048S5V1
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu DC/DC CONVERTER 5.1V 20W
listoch: DTE2048S5V1.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie DTE2048S5V1
Číslo dielu DTE2048S5V1 Výrobca XP Power
popis DC/DC CONVERTER 5.1V 20W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2165 pcs Dátový hárok DTE2048S5V1.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 5.1V
Napätie - vstup (min) 18V Napätie - vstup (Max) 75V
typ Enclosed Veľkosť / rozmer 3.78" L x 2.13" W x 0.92" H (96.0mm x 54.0mm x 23.3mm)
séria DTE20 Výkon (watty) 20W
obal Bulk Ostatné mená 1470-3359
Prevádzková teplota -40°C ~ 85°C Počet výstupov 1
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
efektívnosť 89% Prúd - výstup (Max) 4A