DSR75PS48
XP PowerXP Power
DSR75PS48 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DSR75PS48
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu AC-DC DIN RAIL POWER SUPPLY 75W,
listoch: DSR75PS48.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie DSR75PS48
Číslo dielu DSR75PS48 Výrobca XP Power
popis AC-DC DIN RAIL POWER SUPPLY 75W, Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1868 pcs Dátový hárok DSR75PS48.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 48V
Napätie - Izolácia 3kV Napätie - vstup 85 ~ 264VAC
typ Enclosed Veľkosť / rozmer 4.47" L x 1.26" W x 4.88" H (113.5mm x 32.0mm x 124.0mm)
séria DSR75 Výkon (watty) 77W
Ostatné mená 1470-4681 Prevádzková teplota -25°C ~ 70°C (With Derating)
Počet výstupov 1 Typ montáže DIN Rail
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable Minimálny požadovaný náklad No
Výrobca štandardná doba výroby 16 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti Adjustable Output, Universal Input efektívnosť 91%
Detailný popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 1.6A 85 ~ 264VAC Input Prúd - výstup (Max) 1.6A