DNR30US05-S
XP PowerXP Power
DNR30US05-S Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DNR30US05-S
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu AC/DC CONVERTER 5V 30W
listoch: DNR30US05-S.pdf
  • správa
Špecifikácie DNR30US05-S
Číslo dielu DNR30US05-S Výrobca XP Power
popis AC/DC CONVERTER 5V 30W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2468 pcs Dátový hárok DNR30US05-S.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 5V
Napätie - Izolácia 3kV Napätie - vstup 90 ~ 264 VAC
typ Enclosed Veľkosť / rozmer 4.53" L x 1.59" W x 3.54" H (115.0mm x 40.5mm x 90.0mm)
séria DNR Výkon (watty) 30W
Prevádzková teplota -20°C ~ 70°C (With Derating) Počet výstupov 1
Typ montáže DIN Rail Minimálny požadovaný náklad No
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 6A 90 ~ 264 VAC Input Prúd - výstup (Max) 6A
schválenie CE aplikácia ITE (Commercial)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
DNR30US48
DNR30US48
výrobcovia: XP Power
popis: AC/DC CONVERTER 48V 30W
Skladom: 2596 pcs
Stiahnuť ▼: DNR30US48.pdf
RFQ
DNR240TS24-I
DNR240TS24-I
výrobcovia: XP Power
popis: AC/DC CONVERTER 24V 240W
Skladom: 700 pcs
Stiahnuť ▼: DNR240TS24-I.pdf
RFQ
DNR30US05
DNR30US05
popis: AC/DC CONVERTER 5V 30W