DNR120AS48-I
XP PowerXP Power
DNR120AS48-I Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DNR120AS48-I
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu AC/DC CONVERTER 48V 120W
listoch: DNR120AS48-I.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie DNR120AS48-I
Číslo dielu DNR120AS48-I Výrobca XP Power
popis AC/DC CONVERTER 48V 120W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1661 pcs Dátový hárok DNR120AS48-I.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 48V
Napätie - Izolácia 3kV Napätie - vstup 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC
typ Enclosed Veľkosť / rozmer 4.57" L x 2.50" W x 4.92" H (116.0mm x 63.5mm x 125.0mm)
séria DNR Výkon (watty) 120W
Ostatné mená 1470-1090 Prevádzková teplota -20°C ~ 70°C (With Derating)
Počet výstupov 1 Typ montáže DIN Rail
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable Minimálny požadovaný náklad No
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Vlastnosti Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input efektívnosť 87%
Detailný popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 2.5A 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC Input Prúd - výstup (Max) 2.5A