DNR10US05-S
XP PowerXP Power
DNR10US05-S Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DNR10US05-S
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu AC/DC CONVERTER 5V 10W
listoch: DNR10US05-S.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie DNR10US05-S
Číslo dielu DNR10US05-S Výrobca XP Power
popis AC/DC CONVERTER 5V 10W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 3641 pcs Dátový hárok DNR10US05-S.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 5V
Napätie - Izolácia 3kV Napätie - vstup 90 ~ 264 VAC
typ Enclosed Veľkosť / rozmer 4.53" L x 0.89" W x 3.48" H (115.0mm x 22.5mm x 88.5mm)
séria DNR Výkon (watty) 10W
Prevádzková teplota -20°C ~ 70°C (With Derating) Počet výstupov 1
Typ montáže DIN Rail Minimálny požadovaný náklad No
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 5V 2A 90 ~ 264 VAC Input Prúd - výstup (Max) 2A