DLG150PS530-A
XP PowerXP Power
DLG150PS530-A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DLG150PS530-A
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu LED DRIVER CC AC/DC 115-284V
listoch: DLG150PS530-A.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
300 pcs
  • správa
Špecifikácie DLG150PS530-A
Číslo dielu DLG150PS530-A Výrobca XP Power
popis LED DRIVER CC AC/DC 115-284V Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1305 pcs Dátový hárok DLG150PS530-A.pdf
závažia 1.7 lbs (771.1g) Napätie - výstup 115 ~ 284 V
Napätie - Izolácia 3.75kV Napätie - vstup (min) 90VAC
Napätie - vstup (Max) 305VAC typ Constant Current
topológia AC DC Converter Stýl ukončenia Wire Leads
Veľkosť / rozmer 8.90" L x 2.68" W x 1.54" H (226.0mm x 68.0mm x 39.0mm) séria DLG-HV
hodnotenie IP67 Výkon (watty) 150W
Ostatné mená 1470-2367 Prevádzková teplota -30°C ~ 70°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 9 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti OCP, OVP, SCP
efektívnosť 92% stmievanie -
Detailný popis 530mA 115 ~ 284 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Prúd - výstup (Max) 530mA