DLG100PS1400-A
XP PowerXP Power
DLG100PS1400-A Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DLG100PS1400-A
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu LED DRIVER CC AC/DC 50-71V 1.4A
listoch: DLG100PS1400-A.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
300 pcs
  • správa
Špecifikácie DLG100PS1400-A
Číslo dielu DLG100PS1400-A Výrobca XP Power
popis LED DRIVER CC AC/DC 50-71V 1.4A Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1502 pcs Dátový hárok DLG100PS1400-A.pdf
závažia 1.7 lbs (771.1g) Napätie - výstup 50 ~ 71 V
Napätie - Izolácia 3.75kV Napätie - vstup (min) 90VAC
Napätie - vstup (Max) 305VAC typ Constant Current
topológia AC DC Converter Stýl ukončenia Wire Leads
Veľkosť / rozmer 7.80" L x 2.24" W x 1.46" H (198.0mm x 57.0mm x 37.0mm) séria DLG-HV
hodnotenie IP67 Výkon (watty) 100W
Ostatné mená 1470-2365 Prevádzková teplota -30°C ~ 70°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti OCP, OVP, SCP
efektívnosť 91% stmievanie -
Detailný popis 1.4A 50 ~ 71 V Constant Current LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Prúd - výstup (Max) 1.4A