DLE60PS12
XP PowerXP Power
DLE60PS12 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DLE60PS12
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu LED DVR CC/CV AC/DC 9-12V 4.2A
listoch: DLE60PS12.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie DLE60PS12
Číslo dielu DLE60PS12 Výrobca XP Power
popis LED DVR CC/CV AC/DC 9-12V 4.2A Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2938 pcs Dátový hárok DLE60PS12.pdf
závažia 0.9 lb (408.23g) Napätie - výstup 9 ~ 12 V
Napätie - Izolácia 3.75kV Napätie - vstup (min) 90VAC
Napätie - vstup (Max) 305VAC typ Constant Current, Voltage
topológia AC DC Converter Stýl ukončenia Wire Leads
Veľkosť / rozmer 6.73" L x 1.78" W x 1.27" H (164.1mm x 45.3mm x 32.5mm) séria DLE60
hodnotenie IP67 Výkon (watty) 50W
Ostatné mená 1470-2511 Prevádzková teplota -20°C ~ 50°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Vlastnosti OCP, OVP, SCP
efektívnosť 86% stmievanie -
Detailný popis 4.2A 9 ~ 12 V Constant Current, Voltage LED Driver AC DC Converter Topology 1 Output Prúd - výstup (Max) 4.2A