DDC1524S12
XP PowerXP Power
DDC1524S12 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: DDC1524S12
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu DC/DC CONVERTER 12V 15W
listoch: DDC1524S12.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie DDC1524S12
Číslo dielu DDC1524S12 Výrobca XP Power
popis DC/DC CONVERTER 12V 15W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 2304 pcs Dátový hárok DDC1524S12.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 12V
Napätie - vstup (min) 9V Napätie - vstup (Max) 36V
typ Enclosed Veľkosť / rozmer 2.22" L x 0.71" W x 3.58" H (56.4mm x 18.0mm x 91.0mm)
séria DDC15 Výkon (watty) 15W
obal - Ostatné mená 1470-2830
Prevádzková teplota -40°C ~ 70°C Počet výstupov 1
Typ montáže DIN Rail Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) Not Applicable
Výrobca štandardná doba výroby 20 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
efektívnosť 82% Prúd - výstup (Max) 1.25A