ALM120PS19C2-8
XP PowerXP Power
ALM120PS19C2-8 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ALM120PS19C2-8
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu PSU, 120W, EXTERNAL, MEDICAL+IND
listoch: ALM120PS19C2-8.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie ALM120PS19C2-8
Číslo dielu ALM120PS19C2-8 Výrobca XP Power
popis PSU, 120W, EXTERNAL, MEDICAL+IND Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1591 pcs Dátový hárok ALM120PS19C2-8.pdf
Napätie - výstup 19V Napätie - vstup 80 ~ 264 VAC
Veľkosť / rozmer 6.73" L x 2.67" W x 1.49" H (171.0mm x 68.0mm x 38.0mm) séria ALM120 (120W)
Región použitý International Výkon (watty) 120W
polarizácia - Výstupný konektor Power DIN, 4 Pin
Ostatné mená 1470-4514 Prevádzková teplota 0°C ~ 60°C
Žiadna spotreba energie zaťaženia 150mW (Max) Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ vstupu Cord (Sold Separately) Vstupný konektor IEC 320-C8
formulár Desktop (Class II) efektívnosť Level VI, CoC Tier 2
Detailný popis 19V 120W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Prúd - výstup (Max) 6.32A
Dĺžka kábla 35.4" (0.9m) schválenie CB, CCC, CE, CSA, KC, PSE, TUV, UL