AJM90PS24C2
XP PowerXP Power
AJM90PS24C2 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: AJM90PS24C2
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W
listoch: AJM90PS24C2.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie AJM90PS24C2
Číslo dielu AJM90PS24C2 Výrobca XP Power
popis AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 90W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1530 pcs Dátový hárok AJM90PS24C2.pdf
závažia 0.772 lb (350.17g) Napätie - výstup 24V
Napätie - vstup 80 ~ 264 VAC Veľkosť / rozmer 5.51" L x 2.80" W x 0.87" H (140.0mm x 71.0mm x 22.0mm)
séria AJM90 (90W) Región použitý International
Výkon (watty) 90W polarizácia -
Výstupný konektor Power DIN, 4 Pin Ostatné mená 1470-3137
Prevádzková teplota 0°C ~ 60°C Žiadna spotreba energie zaťaženia 210mW (Max)
Výrobca štandardná doba výroby 26 Weeks Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Typ vstupu Cord (Sold Separately) Vstupný konektor IEC 320-C8
formulár Desktop (Class II) efektívnosť Level VI
Detailný popis 24V 90W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input Prúd - výstup (Max) 3.75A
Dĺžka kábla 59" (1.50m) schválenie CB