AHM100PS12C2-8
XP PowerXP Power
AHM100PS12C2-8 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: AHM100PS12C2-8
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 100W
listoch: 1.AHM100PS12C2-8.pdf2.AHM100PS12C2-8.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie AHM100PS12C2-8
Číslo dielu AHM100PS12C2-8 Výrobca XP Power
popis AC/DC DESKTOP ADAPTER 12V 100W Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1403 pcs Dátový hárok 1.AHM100PS12C2-8.pdf2.AHM100PS12C2-8.pdf
závažia 1.1 lbs (499g) Napätie - výstup 12V
Napätie - vstup 80 ~ 264 VAC Veľkosť / rozmer 6.29" L x 2.52" W x 1.45" H (160.0mm x 64.0mm x 37.0mm)
séria AHM100 (100W) Región použitý International
Výkon (watty) 100W polarizácia -
Výstupný konektor Power DIN, 4 Pin Ostatné mená 1470-1021
Prevádzková teplota 0°C ~ 60°C Žiadna spotreba energie zaťaženia 500mW (Max)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant Typ vstupu Cord (Sold Separately)
Vstupný konektor IEC 320-C8 formulár Desktop (Class II)
efektívnosť Level V Detailný popis 12V 100W AC/DC External Desktop (Class II) Adapter Cord (Sold Separately) Input
Prúd - výstup (Max) 8.33A Dĺžka kábla 35.4" (0.9m)