AG025P-12
XP PowerXP Power
AG025P-12 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: AG025P-12
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu DC DC CONVERTER 250V 1W
listoch: AG025P-12.pdf
Stav RoHs Olovo zdarma podľa výnimky / V súlade RoHS
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
  • správa
Špecifikácie AG025P-12
Číslo dielu AG025P-12 Výrobca XP Power
popis DC DC CONVERTER 250V 1W Stav voľného vodiča / RoHS Olovo zdarma podľa výnimky / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 1585 pcs Dátový hárok AG025P-12.pdf
Napätie - výstup 3 - Napätie - výstup 2 -
Napätie - výstup 1 250V Napätie - Izolácia 500V
Napätie - vstup (min) 0.7V Napätie - vstup (Max) 12V
typ High Voltage - Isolated Module Veľkosť / rozmer 0.92" L x 0.45" W x 0.25" H (23.4mm x 11.4mm x 6.4mm)
séria XP EMCO - AG Výkon (watty) 1W
obal Box Balík / puzdro 5-SMD Module
Ostatné mená 1470-3204 Prevádzková teplota -25°C ~ 75°C
Počet výstupov 1 Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobca štandardná doba výroby 27 Weeks
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free by exemption / RoHS Compliant Vlastnosti SCP
efektívnosť - Detailný popis High Voltage - Isolated Module DC DC Converter 1 Output 250V 4mA 0.7V - 12V Input
Prúd - výstup (Max) 4mA aplikácia ITE (Commercial)
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
AG040C
AG040C
výrobcovia: NVE Corporation
popis: ADL021 EXTERNAL POWERED DEMO BRD
Skladom: 5219 pcs
Stiahnuť ▼: AG040C.pdf
RFQ
AG01V1
AG01V1
výrobcovia: Sanken Electric Co., Ltd.
popis: DIODE GEN PURP 400V 700MA AXIAL
Skladom: 344580 pcs
Stiahnuť ▼: AG01V1.pdf
RFQ
AG01V0
AG01V0
Stiahnuť ▼: AG01V0.pdf
AG01V
AG01V
Stiahnuť ▼: AG01V.pdf
AG01WS
AG01WS
Stiahnuť ▼: AG01WS.pdf
AG01P-5
AG01P-5
výrobcovia: XP Power
popis: DC DC CONVERTER 100V 1W
Stiahnuť ▼: AG01P-5.pdf
AG05P-5
AG05P-5
výrobcovia: XP Power
popis: DC DC CONVERTER 500V 1W
Stiahnuť ▼: AG05P-5.pdf
AG01WK
AG01WK
Stiahnuť ▼: AG01WK.pdf
AG01AWS
AG01AWS
popis: DIODE GEN PURP 600V 500MA AXIAL
Stiahnuť ▼: AG01AWS.pdf
AG040B
AG040B
výrobcovia: NVE Corporation
popis: ADL021 BATTERY POWERED DEMO BRD
Stiahnuť ▼: AG040B.pdf
AG05P-12
AG05P-12
popis: DC DC CONVERTER 500V 1W
Stiahnuť ▼: AG05P-12.pdf
AG02P-5
AG02P-5
popis: DC DC CONVERTER 200V 1W
Stiahnuť ▼: AG02P-5.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety