ACS60US48
XP PowerXP Power
XP Power
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ACS60US48
Výrobca / Značka: XP Power
Popis produktu AC/DC CONVERTER 48V 60W
listoch: ACS60US48.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie ACS60US48
Číslo dielu ACS60US48 Výrobca XP Power
popis AC/DC CONVERTER 48V 60W Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 1605 pcs Dátový hárok ACS60US48.pdf
Napätie - výstup 4 - Napätie - výstup 3 -
Napätie - výstup 2 - Napätie - výstup 1 48V
Napätie - Izolácia 3000V Napätie - vstup 90 ~ 264 VAC
typ Open Frame Veľkosť / rozmer 4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm)
séria * Výkon (watty) 60W
Prevádzková teplota 0°C ~ 70°C (With Derating) Počet výstupov 1
Typ montáže Chassis Mount Minimálny požadovaný náklad -
Výrobca štandardná doba výroby 12 Weeks Vlastnosti DC Input Capable, Universal Input
efektívnosť 88% Detailný popis Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 1.25A 90 ~ 264 VAC Input
Prúd - výstup (Max) 1.25A schválenie -