Y0089412R000AR23R
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: Y0089412R000AR23R
Výrobca / Značka: Vishay Precision Group
Popis produktu RES 412 OHM 0.05% 0.6W RADIAL
listoch: Y0089412R000AR23R.pdf
Stav zásob 982 pcs stock
Odoslať z Hong Kong
Cesta zásielky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 982 pcs
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1 pcs
  • správa
Špecifikácie Y0089412R000AR23R
Číslo dielu Y0089412R000AR23R Výrobca Vishay Precision Group
popis RES 412 OHM 0.05% 0.6W RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 982 pcs Dátový hárok Y0089412R000AR23R.pdf
tolerancia ±0.05% Teplotný koeficient -
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
séria RNC90Y odpor 412 Ohms
Výkon (watty) 0.6W obal Strip
Balík / puzdro Radial Prevádzková teplota -55°C ~ 175°C
Počet ukončení 2 Výrobca štandardná doba výroby 15 Weeks
Výška - sedenie (Max) 0.336" (8.53mm) Vlastnosti Non-Inductive
Poruchovosť R (0.01%) Detailný popis 412 Ohms ±0.05% 0.6W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil