Y0075412R000T0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: Y0075412R000T0L
Výrobca / Značka: Vishay Precision Group
Popis produktu RES 412 OHM 0.3W 0.01% RADIAL
listoch: Y0075412R000T0L.pdf
Stav RoHs Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Referenčná cena (v amerických dolároch)
1000 pcs
  • správa
Špecifikácie Y0075412R000T0L
Číslo dielu Y0075412R000T0L Výrobca Vishay Precision Group
popis RES 412 OHM 0.3W 0.01% RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS Obsahuje olovo / RoHS nie je v súlade
Dostupné množstvo 13133 pcs Dátový hárok Y0075412R000T0L.pdf
tolerancia ±0.01% Teplotný koeficient ±8ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení - Veľkosť / rozmer 0.300" L x 0.105" W (7.62mm x 2.67mm)
séria VSR odpor 412 Ohms
Výkon (watty) 0.3W obal Bulk
Balík / puzdro Radial Prevádzková teplota -55°C ~ 125°C
Počet ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Výška - sedenie (Max) 0.336" (8.53mm) Vlastnosti Non-Inductive
Poruchovosť - Detailný popis 412 Ohms ±0.01% 0.3W Through Hole Resistor Radial Non-Inductive Metal Foil