RBFCR2000DL
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RBFCR2000DL
Výrobca / Značka: Vishay Precision Group
Popis produktu RBFCR2000DL 10 PPM REELED
listoch: 1.RBFCR2000DL.pdf2.RBFCR2000DL.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
100 pcs
  • správa
Špecifikácie RBFCR2000DL
Číslo dielu RBFCR2000DL Výrobca Vishay Precision Group
popis RBFCR2000DL 10 PPM REELED Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 12026 pcs Dátový hárok 1.RBFCR2000DL.pdf2.RBFCR2000DL.pdf
tolerancia ±0.5% Teplotný koeficient ±10ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2512 Veľkosť / rozmer 0.248" L x 0.126" W (6.30mm x 3.20mm)
séria RBF odpor 200 mOhms
Výkon (watty) 1W obal -
Balík / puzdro 2512 (6432 Metric) Prevádzková teplota -65°C ~ 155°C
Počet ukončení 2 Výrobca štandardná doba výroby 11 Weeks
Výška - sedenie (Max) 0.041" (1.05mm) Vlastnosti Current Sense
Poruchovosť - Detailný popis 200 mOhms ±0.5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Current Sense Metal Foil