MPP120R00QL
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MPP120R00QL
Výrobca / Značka: Vishay Precision Group
Popis produktu MPP120R00QL 0.02% REELED
listoch: 1.MPP120R00QL.pdf2.MPP120R00QL.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
12 pcs
  • správa
Špecifikácie MPP120R00QL
Číslo dielu MPP120R00QL Výrobca Vishay Precision Group
popis MPP120R00QL 0.02% REELED Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 4684 pcs Dátový hárok 1.MPP120R00QL.pdf2.MPP120R00QL.pdf
tolerancia ±0.02% Teplotný koeficient ±2ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2-SMD Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
séria MPP odpor 120 Ohms
Výkon (watty) 0.1W, 1/10W obal -
Balík / puzdro 1210 (3225 Metric), J-Lead Prevádzková teplota -65°C ~ 175°C
Počet ukončení 2 Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Výška - sedenie (Max) 0.087" (2.20mm) Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 120 Ohms ±0.02% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 1210 (3225 Metric), J-Lead Metal Foil