MP953R0L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MP953R0L
Výrobca / Značka: Vishay Precision Group
Popis produktu MP953R0L 0.05% REELED
listoch: 1.MP953R0L.pdf2.MP953R0L.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10 pcs
  • správa
Špecifikácie MP953R0L
Číslo dielu MP953R0L Výrobca Vishay Precision Group
popis MP953R0L 0.05% REELED Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 10427 pcs Dátový hárok 1.MP953R0L.pdf2.MP953R0L.pdf
tolerancia ±0.05% Teplotný koeficient ±5ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2-SMD Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
séria MP odpor 953 Ohms
Výkon (watty) 0.1W, 1/10W obal -
Balík / puzdro 1210 (3225 Metric), J-Lead Prevádzková teplota -65°C ~ 175°C
Počet ukončení 2 Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Výška - sedenie (Max) 0.087" (2.20mm) Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 953 Ohms ±0.05% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 1210 (3225 Metric), J-Lead Metal Foil