MP6K040L
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MP6K040L
Výrobca / Značka: Vishay Precision Group
Popis produktu MP6K040L 0.05% REELED
listoch: 1.MP6K040L.pdf2.MP6K040L.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10 pcs
  • správa
Špecifikácie MP6K040L
Číslo dielu MP6K040L Výrobca Vishay Precision Group
popis MP6K040L 0.05% REELED Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 11121 pcs Dátový hárok 1.MP6K040L.pdf2.MP6K040L.pdf
tolerancia ±0.05% Teplotný koeficient ±5ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2-SMD Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
séria MP odpor 6.04 kOhms
Výkon (watty) 0.1W, 1/10W obal -
Balík / puzdro 1210 (3225 Metric), J-Lead Prevádzková teplota -65°C ~ 175°C
Počet ukončení 2 Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Výška - sedenie (Max) 0.087" (2.20mm) Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 6.04 kOhms ±0.05% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 1210 (3225 Metric), J-Lead Metal Foil