MP100R0TL
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MP100R0TL
Výrobca / Značka: Vishay Precision Group
Popis produktu MP100R0TL 0.01% REELED
listoch: 1.MP100R0TL.pdf2.MP100R0TL.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
10 pcs
  • správa
Špecifikácie MP100R0TL
Číslo dielu MP100R0TL Výrobca Vishay Precision Group
popis MP100R0TL 0.01% REELED Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 4465 pcs Dátový hárok 1.MP100R0TL.pdf2.MP100R0TL.pdf
tolerancia ±0.05% Teplotný koeficient ±5ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení 2-SMD Veľkosť / rozmer 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
séria MP odpor 100 Ohms
Výkon (watty) 0.1W, 1/10W obal -
Balík / puzdro 1210 (3225 Metric), J-Lead Prevádzková teplota -65°C ~ 175°C
Počet ukončení 2 Výrobca štandardná doba výroby 18 Weeks
Výška - sedenie (Max) 0.087" (2.20mm) Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 100 Ohms ±0.05% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 1210 (3225 Metric), J-Lead Metal Foil
zloženie Metal Foil
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
MP101
MP101
výrobcovia: CTS Electronic Components
popis: CRYSTAL 10.0000MHZ 30PF T/H
Skladom: 204794 pcs
Stiahnuť ▼: MP101.pdf
RFQ
MP100R0
MP100R0
výrobcovia: Vishay Precision Group
popis: MP100R0 0.05% BULK
Skladom: 10417 pcs
Stiahnuť ▼: MP100R0.pdf
RFQ
MP100GN-Z
MP100GN-Z
výrobcovia: MPS (Monolithic Power Systems)
popis: IC REG CTRLR PWM
Stiahnuť ▼:
MP100LGN-Z
MP100LGN-Z
popis: IC REG CTRLR PWM
Stiahnuť ▼:
MP101-E
MP101-E
Stiahnuť ▼: MP101-E.pdf
MP100R0L
MP100R0L
popis: MP100R0L 0.05% REELED
Stiahnuť ▼: MP100R0L.pdf
MP101301
MP101301
výrobcovia: Cherry Switches (ZF Electronics)
popis: SENSOR HALL DIGITAL WIRE LEADS
Stiahnuť ▼: MP101301.pdf
MP100R0T
MP100R0T
popis: MP100R0T 0.01% BULK