MAY252R52B
Vishay Precision GroupVishay Precision Group
Vishay Precision Group
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: MAY252R52B
Výrobca / Značka: Vishay Precision Group
Popis produktu RES 252.52 OHM 0.1% 0.3W RADIAL
listoch: 1.MAY252R52B.pdf2.MAY252R52B.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
20 pcs
  • správa
Špecifikácie MAY252R52B
Číslo dielu MAY252R52B Výrobca Vishay Precision Group
popis RES 252.52 OHM 0.1% 0.3W RADIAL Stav voľného vodiča / RoHS
Dostupné množstvo 9152 pcs Dátový hárok 1.MAY252R52B.pdf2.MAY252R52B.pdf
tolerancia ±0.1% Teplotný koeficient ±2.5ppm/°C
Balík dodávateľov zariadení Radial Lead Veľkosť / rozmer 0.311" L x 0.110" W (7.90mm x 2.80mm)
séria MA odpor 252.52 Ohms
Výkon (watty) 0.3W obal Bulk
Balík / puzdro Radial Prevádzková teplota -65°C ~ 175°C
Počet ukončení 2 Výrobca štandardná doba výroby 14 Weeks
Výška - sedenie (Max) 0.335" (8.50mm) Vlastnosti -
Poruchovosť - Detailný popis 252.52 Ohms ±0.1% 0.3W Through Hole Resistor Radial Metal Foil