VS-MBR1100
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-MBR1100 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: VS-MBR1100
Výrobca / Značka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Popis produktu DIODE SCHOTTKY 100V 1A DO204AL
listoch: VS-MBR1100.pdf
  • správa
Špecifikácie VS-MBR1100
Číslo dielu VS-MBR1100 Výrobca Vishay Semiconductor Diodes Division
popis DIODE SCHOTTKY 100V 1A DO204AL Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4790 pcs Dátový hárok VS-MBR1100.pdf
Napätie - maximálny spád (Max) Schottky Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 1A
Napätie - porucha DO-204AL (DO-41) séria -
Stav RoHS Bulk Doba spätného obnovenia (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Odpor @ Ak, F 35pF @ 5V, 1MHz polarizácia DO-204AL, DO-41, Axial
Ostatné mená *MBR1100
MBR1100
VS-MBR1100-ND
VSMBR1100
VSMBR1100-ND
Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu VS-MBR1100
Rozšírený popis Diode Schottky 100V 1A Through Hole DO-204AL (DO-41) Konfigurácia diódy 500µA @ 100V
popis DIODE SCHOTTKY 100V 1A DO204AL Prúd - reverzné únik @ Vr 850mV @ 1A
Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 100V Kapacita @ Vr, F -40°C ~ 150°C