VS-20WT04FN
Vishay Semiconductor Diodes Division
VS-20WT04FN Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: VS-20WT04FN
Výrobca / Značka: Vishay Semiconductor Diodes Division
Popis produktu DIODE SCHOTTKY 20A DPAK
listoch: VS-20WT04FN.pdf
  • správa
Špecifikácie VS-20WT04FN
Číslo dielu VS-20WT04FN Výrobca Vishay Semiconductor Diodes Division
popis DIODE SCHOTTKY 20A DPAK Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4613 pcs Dátový hárok VS-20WT04FN.pdf
Napätie - maximálny spád (Max) Schottky Napätie - Vpred (Vf) (Max) @ Ak 20A
Napätie - porucha TO-252, (D-Pak) séria -
Stav RoHS Tube Doba spätného obnovenia (trr) Fast Recovery = 200mA (Io)
Odpor @ Ak, F 1900pF @ 5V, 1MHz polarizácia TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63
Ostatné mená VS20WT04FN Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited) Výrobné číslo výrobcu VS-20WT04FN
Rozšírený popis Diode Schottky 45V 20A Surface Mount TO-252, (D-Pak) Konfigurácia diódy 100µA @ 45V
popis DIODE SCHOTTKY 20A DPAK Prúd - reverzné únik @ Vr 610mV @ 20A
Súčasný - priemerný rektifikovaný (Io) (na diódu) 45V Kapacita @ Vr, F -55°C ~ 175°C
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
VS-21DQ04TR
VS-21DQ04TR
výrobcovia: Vishay Semiconductor Diodes Division
popis: DIODE SCHOTTKY 40V 2A DO204AL
Skladom: 5236 pcs
Stiahnuť ▼: VS-21DQ04TR.pdf
RFQ
VS-20UT04
VS-20UT04
výrobcovia: Electro-Films (EFI) / Vishay
popis: DIODE SCHOTTKY 45V 20A IPAK
Skladom: 126334 pcs
Stiahnuť ▼: VS-20UT04.pdf
RFQ
VS-20WT04FNTRR
VS-20WT04FNTRR
popis: DIODE SCHOTTKY 20A DPAK