TC101B2K
U.S. SensorU.S. Sensor
TC101B2K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: TC101B2K
Výrobca / Značka: U.S. Sensor
Popis produktu THERMISTOR NTC 100OHM 2941K BEAD
listoch: 1.TC101B2K.pdf2.TC101B2K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie TC101B2K
Číslo dielu TC101B2K Výrobca U.S. Sensor
popis THERMISTOR NTC 100OHM 2941K BEAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 62912 pcs Dátový hárok 1.TC101B2K.pdf2.TC101B2K.pdf
séria TC Odpor v Ohmoch pri 25 ° C 100
Tolerancia odporu ±10% obal Bulk
Balík / puzdro Bead, Epoxy Prevádzková teplota 100°C
Typ montáže Free Hanging Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Dĺžka - vodiaci drôt 1.50" (38.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant