ST0R713B
U.S. SensorU.S. Sensor
ST0R713B Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: ST0R713B
Výrobca / Značka: U.S. Sensor
Popis produktu ICL 0.7 OHM 25% 13A 29.85MM
listoch: 1.ST0R713B.pdf2.ST0R713B.pdf
  • správa
Špecifikácie ST0R713B
Číslo dielu ST0R713B Výrobca U.S. Sensor
popis ICL 0.7 OHM 25% 13A 29.85MM Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 4742 pcs Dátový hárok 1.ST0R713B.pdf2.ST0R713B.pdf
tolerancia ±25% séria ST
R Current 25 mOhms R25 ° C 700 mOhms
obal Bulk Rozostup vedenia 0.310" (7.87mm)
Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant priemer 1.175" (29.85mm)
Detailný popis Inrush Current Limiter 700 mOhms ±25% 13A 1.175" (29.85mm) Prúd - ustálený stav Max 13A