RA402L0J
U.S. SensorU.S. Sensor
RA402L0J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: RA402L0J
Výrobca / Značka: U.S. Sensor
Popis produktu THERMISTOR NTC 4KOHM 4100K 0402
listoch: RA402L0J.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
250 pcs
  • správa
Špecifikácie RA402L0J
Číslo dielu RA402L0J Výrobca U.S. Sensor
popis THERMISTOR NTC 4KOHM 4100K 0402 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 113562 pcs Dátový hárok RA402L0J.pdf
séria RA Odpor v Ohmoch pri 25 ° C 4k
Tolerancia odporu ±5% Výkon - Max 40mW
obal Bulk Balík / puzdro 0402 (1005 Metric)
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount