PPG102B2
U.S. SensorU.S. Sensor
PPG102B2 Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: PPG102B2
Výrobca / Značka: U.S. Sensor
Popis produktu SENSOR RTD 1KOHM 0.12% 2SIP
listoch: 1.PPG102B2.pdf2.PPG102B2.pdf
  • správa
Špecifikácie PPG102B2
Číslo dielu PPG102B2 Výrobca U.S. Sensor
popis SENSOR RTD 1KOHM 0.12% 2SIP Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 5911 pcs Dátový hárok 1.PPG102B2.pdf2.PPG102B2.pdf
ukončenie PC Pins Teplotný koeficient ±3850ppm/°C
séria PPG Tolerancia odporu ±0.12%
Odolnosť pri 0 ° C 1 kOhms Materiál RTD Platinum
obal Bulk Balík / puzdro 2-SIP
Prevádzková teplota -50°C ~ 500°C Typ montáže Through Hole
Detailný popis 1 kOhms RTD Platinum ±0.12% ±3850ppm/°C 500°C 2-SIP prúd 1mA
presnosť ±0.3°C