LR502F0J
U.S. SensorU.S. Sensor
LR502F0J Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LR502F0J
Výrobca / Značka: U.S. Sensor
Popis produktu THERMISTOR NTC 5KOHM 3550K 1206
listoch: 1.LR502F0J.pdf2.LR502F0J.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
250 pcs
  • správa
Špecifikácie LR502F0J
Číslo dielu LR502F0J Výrobca U.S. Sensor
popis THERMISTOR NTC 5KOHM 3550K 1206 Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 85090 pcs Dátový hárok 1.LR502F0J.pdf2.LR502F0J.pdf
séria LR Odpor v Ohmoch pri 25 ° C 5k
Tolerancia odporu ±5% Výkon - Max 400mW
obal Bulk Balík / puzdro 1206 (3216 Metric)
Prevádzková teplota -40°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount