LC302J2K
U.S. SensorU.S. Sensor
LC302J2K Image
Obraz môže byť reprezentovaný. Pozrite si špecifikácie pre podrobnosti o produktoch.
Prehľad produktov
Číslo dielu: LC302J2K
Výrobca / Značka: U.S. Sensor
Popis produktu THERMISTOR NTC 3KOHM 3892K BEAD
listoch: 1.LC302J2K.pdf2.LC302J2K.pdf
Referenčná cena (v amerických dolároch)
500 pcs
  • správa
Špecifikácie LC302J2K
Číslo dielu LC302J2K Výrobca U.S. Sensor
popis THERMISTOR NTC 3KOHM 3892K BEAD Stav voľného vodiča / RoHS Bezolovnatý / V súlade RoHS
Dostupné množstvo 93389 pcs Dátový hárok 1.LC302J2K.pdf2.LC302J2K.pdf
séria LC Odpor v Ohmoch pri 25 ° C 3k
Tolerancia odporu ±10% obal Bulk
Balík / puzdro Bead, Epoxy Prevádzková teplota 150°C
Typ montáže Free Hanging Úroveň citlivosti na vlhkosť (MSL) 1 (Unlimited)
Dĺžka - vodiaci drôt 1.50" (38.00mm) Stav voľného vodiča / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailný popis NTC Thermistor 3k Bead, Epoxy B25 / 85 -
B25 / 75 - B25 / 50 -
B25 / 100 - B0 / 50 3892K
B Tolerancia hodnôt -
Náklad
FEDEX www.FedEx.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
DHL www.DHL.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
UPS www.UPS.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
TNT www.TNT.com Od 35,00 dolárov základný dopravný poplatok závisí od zóny a krajiny.
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO ZÁKAZNÍKOM
Súvisiace značky
Súvisiace produkty
LC33A
LC33A
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 33V 53.3V DO202AA
Skladom: 8504 pcs
Stiahnuť ▼: LC33A.pdf
RFQ
LC300-N2-GPRS STARTER KIT
LC300-N2-GPRS STARTER KIT
výrobcovia: Siretta
popis: STARTER KIT 2G/GPRS GLOBAL LC300
Skladom: 332 pcs
Stiahnuť ▼:
RFQ
LC303J2K
LC303J2K
výrobcovia: U.S. Sensor
popis: THERMISTOR NTC 30KOHM 3892K BEAD
Skladom: 75976 pcs
Stiahnuť ▼: LC303J2K.pdf
LC33
LC33
výrobcovia: Microsemi
popis: TVS DIODE 33V 58V DO202AA
Stiahnuť ▼: LC33.pdf
LC3-A-C8
LC3-A-C8
výrobcovia: Panduit
popis: CBL CLIP WIRE SADDLE GRAY ADH
Stiahnuť ▼: LC3-A-C8.pdf
LC30A
LC30A
výrobcovia: Microsemi Corporation
popis: TVS DIODE 30VWM 48.4VC DO202AA
Stiahnuť ▼: LC30A.pdf
LC303H2K
LC303H2K
výrobcovia: U.S. Sensor
popis: THERMISTOR NTC 30KOHM 3810K BEAD
Stiahnuť ▼: LC303H2K.pdf
LC303J2J
LC303J2J
Stiahnuť ▼: LC303J2J.pdf
LC3-A-M8
LC3-A-M8
výrobcovia: Panduit
Stiahnuť ▼: LC3-A-M8.pdf
LC302J2J
LC302J2J
popis: THERMISTOR NTC 3KOHM 3892K BEAD
Stiahnuť ▼: LC302J2J.pdf
LC300-N2-GPRS
LC300-N2-GPRS
výrobcovia: Siretta
popis: MODEM 2G/GPRS LINKCONNECT GLOBAL
Skladom: 410 pcs
Stiahnuť ▼:
LC30
LC30
popis: TVS DIODE 30V 53.5V DO202AA
Stiahnuť ▼: LC30.pdf
Novinky v priemysle
Arduino zajtra usporiada konferenciu covid-19
Bude otvorená „každému, kto v súčasnosti používa zariadenia kompatibilné s Arduino v rámci...
Raytheon získava kontrakt Space Force OCX na prepínanie sady IBM pre GPS III
Nahradí počítače IBM, ktoré sa v súčasnosti používajú na riadenie konštelácie GPS, syst...
500 W PSU pre námorné zaťaženie
Napájaný menovitým 24 V distribuovaným zdrojom (rozsah 18 až 36 V), ENMA500D24 / 2 × 27-CC pos...
Melexis uvádza na trh snímač s efektom Hall s efektom pre riadenie s elektrickým posilňovačom
S prevádzkovou teplotou medzi -40℃  a 160 ℃, firma tvrdí, že zariadenie kombinuje vysokú line...
Spoločnosť Nasa udeľuje zmluvu o obchodnom náklade pre lunárnu bránu do SpaceX
Podmienky zmluvy o logistických službách Gateway budú vyžadovať, aby SpaceX dodal kritický a ...
Krycia maska ​​s potlačou Covid-19 3d schválená - iba pre tlačiarne MJF, dostupné súbory
Táto časť, navrhnutá na Českom vysokom učení technickom v Prahe, jej Ústav informatiky, robo...
Spoločnosť Toshiba uvádza na trh dva 80V N-kanálové napájacie mosfety